INGCO AP14008-SP-16 Gear (Part No. AA002G00099) suitable for INGCO Polisher AP14008 1400W
Out of stock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Brand | Ingco |
| Power | 1400W |
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm