INGCO CIRLI2002-SP-2 Gear Box Assy & Hammer Assy (Part No. AAA20000602) suitable for INGCO Cordless impact driver CIRLI2002 20V, 170N.m
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
Description
INGCO CIRLI2002-SP-2 Gear Box Assy & Hammer Assy (Part No. AAA20000602) suitable for INGCO Cordless impact driver CIRLI2002 20V, 170N.mPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm