INGCO ED500282-SP-12 Rotor (Part No. AA007R00114) suitable for INGCO Electric drill ED500282 500W, 10mm
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Brand | Ingco |
| Power | 500W |
Description
INGCO ED500282-SP-12 Rotor (Part No. AA007R00114) suitable for INGCO Electric drill ED500282 500W, 10mmPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm