INGCO HPWR28008-SP-1-1 Switch Board (Part No. AD001000162) suitable for INGCO High pressure washer HPWR28008 2800W
| Brand | Ingco |
| Power | 2800W |
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm