INGCO PDB15006-SP-62 Stator 220-240V (Part No. AA023S00059) suitable for INGCO Demolition breaker PDB15006 1500W, 10.5Kg
| Brand | Ingco |
| Power | 1500W |
Description
INGCO PDB15006-SP-62 Stator 220-240V (Part No. AA023S00059) suitable for INGCO Demolition breaker PDB15006 1500W, 10.5KgPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm