INGCO PS2408-SP-17 brush holder (Part No. AA010000054) suitable for INGCO Palm sander PS2408 240W, 110x100mm
| Brand | Ingco |
| Power | 240W |
Description
INGCO PS2408-SP-17 brush holder (Part No. AA010000054) suitable for INGCO Palm sander PS2408 240W, 110x100mmPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm