INGCO RH10508-SP-16 Ring 35 (Part No. AA021000231) suitable for INGCO Rotary hammer RH10508 1050W, 28mm
Out of stock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 cm |
| Brand | Ingco |
| Power | 1050W |
Description
INGCO RH10508-SP-16 Ring 35 (Part No. AA021000231) suitable for INGCO Rotary hammer RH10508 1050W, 28mmPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm