INGCO RH16008-SP-89 Rotor (Part No. AA021R00541) suitable for INGCO Rotary hammer RH16008 1600W, 38mm
Out of stock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 10 cm |
| Brand | Ingco |
| Power | 1600W |
Description
INGCO RH16008-SP-89 Rotor (Part No. AA021R00541) suitable for INGCO Rotary hammer RH16008 1600W, 38mmPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm