INGCO TS15008-SP-116 Taper Gear (Part No. AA034000116) suitable for INGCO Table saw TS15008 1500W, 254mm
Out of stock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Brand | Ingco |
| Power | 1500W |
Description
INGCO TS15008-SP-116 Taper Gear (Part No. AA034000116) suitable for INGCO Table saw TS15008 1500W, 254mmPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm