INGCO BMS18001-SP-34 Spindle (Part No. AA030000291) suitable for INGCO Mitre saw BMS18001 1800W, 10Inch
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Brand | Ingco |
| Power | 1800W |
Description
INGCO BMS18001-SP-34 Spindle (Part No. AA030000291) suitable for INGCO Mitre saw BMS18001 1800W, 10InchPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm