INGCO CIWLI2001-SP-8 Function Panel (Part No. AAA40002801) suitable for INGCO Cordless impact wrench CIWLI2001 20V, 300N.m
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
Description
INGCO CIWLI2001-SP-8 Function Panel (Part No. AAA40002801) suitable for INGCO Cordless impact wrench CIWLI2001 20V, 300N.mPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm