INGCO COS4051-SP-74 Capacitor (Part No. AA040000233) suitable for INGCO Cut off saw COS4051 3000W, 405mm
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Brand | Ingco |
| Power | 3000W |
Description
INGCO COS4051-SP-74 Capacitor (Part No. AA040000233) suitable for INGCO Cut off saw COS4051 3000W, 405mmPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm