INGCO FS3208-SP-28 Carbon Brush (Part No. AA010C00027) suitable for INGCO Finishing sander FS3208 320W, 90x180mm
| Brand | Ingco |
| Power | 320W |
Description
INGCO FS3208-SP-28 Carbon Brush (Part No. AA010C00027) suitable for INGCO Finishing sander FS3208 320W, 90x180mmPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm