INGCO PDB13008-SP-59 Carbon Brush (Part No. AA000000031) suitable for INGCO Demolition breaker PDB13008 1300W, 7Kg
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Brand | Ingco |
| Power | 1300W |
Description
INGCO PDB13008-SP-59 Carbon Brush (Part No. AA000000031) suitable for INGCO Demolition breaker PDB13008 1300W, 7KgPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm