INGCO RH12008-SP-13 X-ring (Part No. AA021000228) suitable for INGCO Rotary hammer RH12008 1250W, 30mm
Out of stock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Brand | Ingco |
| Power | 1250W |
Description
INGCO RH12008-SP-13 X-ring (Part No. AA021000228) suitable for INGCO Rotary hammer RH12008 1250W, 30mmPowertoolshub.com is happy to serve customer and fulfil their requirements. If customer receives any product which fulfils the below mentioned criterion, customer is eligible for return / exchange:
Angle Grinder
4" / 100mm
5" / 125mm
7" / 180mm
9" / 230mm
Electric Drill
10mm Drill
13mm Impact Drill
6.5mm Drill
Marble Cutter
4" / 110mm
5" / 125mm